Pro vystavovatele

Tento web je určen pro všechny fyzické i právnické osoby zabývající se rukodělnou  originální výtvarnou činností. Není určen pro obchodníky s uměním, nebo pro firmy vytvářejícími dekorativní předměty na různých kopírkách a CNC strojích.

Nepřísluší nám, ani nemáme odborné znalosti na to, abychom posuzovali kvalitu jednotlivých prací.

Záleží jen na sebekritice a soudnosti každého vystavujícího, zda-li svou prezentaci umístí mezi umělce, nebo do oboru „Lidová tvořivost“.

Registrace – registrace na našem webu je velice jednoduchá a je zcela zdarma. Po zaregistrování můžete po dobu tří měsíců užívat všech funkcí webu a posoudit, zda je prezentace na tomto webu pro vás přínosem.

Zkušební doba  - Po dobu tří měsíců od registrace můžete využívat všech výhod prémiového účtu. Po této době se můžete rozhodnout buď pro pokračování formou běžného účtu, (paušální poplatek 10kč/měs), nebo si předplatit paušální měsíční poplatek 80kč/měs. a potom pokračovat formou prémiového účtu. Po ukončení prezentace a pozdější nové registraci již nelze využívat zkušební dobu.

Běžný účet – Prezentace formou běžného účtu je od 1.8.2015 zpoplatněna paušálem 10kč/měs. Můžete zde zobrazit své kontaktní údaje, svůj profil a fotografie svých výrobků v max. množství 50 fotografií. Výrobky nelze označovat jako prodejné, a to ani různými zmínkami v textu. Zmínky v textu o prodejnosti díla se berou jako porušení pravidel, což může mít za následek blokaci účtu.

Prémiový účet – je podmíněn zaplacením paušálního měsíčního poplatku ve výši 80 kč/měs., vyjma uživatelů v oboru „Lidová tvořivost“. V tomto oboru je poplatek 10 kč/měs. Nižší poplatek v tomto oboru je proto, protože většina vystavovatelů tvoří jen pro radost  z tvorby a prodejem svých výrobků si vydělávají prakticky jen na materiál, nebo nějaký malý přivýdělek.

Výhody prémiového účtu

- možnost označovat díla jako prodejné s uvedením ceny

- přednostní zobrazování nabídek a požadavků návštěvníků v inzerci – po zadání inzerátu je tento nejdřív odeslán e-mailem majitelům prémiových účtů a teprve po třech dnech zveřejněn.

možnost zdarma pořádat soutěže a tím si maximálně zvýšit návštěvnost své www – Soutěž vám může maximálně zvýšit návštěvnost vašich www po dobu konání, přitom vložená cena nemusí být nějak nákladná. Stačí nějaký drobný originálek z vaší tvorby. Vhodně volenou otázkou můžete přivést soutěžící přesně tam, kam si přejete.

- zobrazování profilu v sekci „Představujeme…“

- možnost vystavování ve více oborech

Prezentace ve více oborech je výsadou majitelů prémiových účtů. Pokud jste majitelem takového účtu, zašlete nám žádost, ve kterém oboru si přejete ještě prezentaci a my vám to v administraci aktivujeme.

Žádost zasílejte na pokorny@ceskatvorba.cz

- v budoucnu se budeme snažit o získávání slev u prodejců výtvarných potřeb pro majitele prémiových účtů.

 

Pro prvních 10 uživatelů v každém oboru máme dárek – prodloužení zkušební doby o další 3 měsíce !

 

Nabízíme i další možnost, jak si bezplatně prodloužit prémiový účet – příspěvek do rubriky „Jak na to“. Pokud tedy máte možnost, chuť a čas pomoci mladým a začínajícím výtvarníkům ve vašem oboru radou, nebo návodem jak začít, přispějte do této rubriky. Za každý příspěvek prodloužíme váš prémiový účet o jeden měsíc.

© 2012 – 2023 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru