Pro návštěvníky

Pro snadnější orientaci jsou v této galerii díla rozdělena do kategorií, jejichž seznam je umístěn v horní části. Po kliknutí na vybranou kategorii se zobrazí náhledy jen těch obrazů, které vystavovatelé do této kategorie zařadili. Při kliknutí na některý z náhledů zobrazíte jeho detail s velkým obrázkem. U každého detailu je bližší popisek zobrazeného obrazu, jeho autor, velikost, technika malby atd.

Kliknutím na jméno autora se vám zobrazí veškeré údaje, které autor o sobě zveřejnil a dále všechna jeho díla, umístěná na tomto webu.

Pozor! Aby nebyli někteří malíři znevýhodněni tím, že se jejich práce zobrazují někde na konci, jsou každý den náhledy přeskládány podle náhodného algoritmu. Proto se může stát, že obraz včera zařazený na prvním místě v kategorii, naleznete dnes na jejím konci. Na profilových stránkách malířů jsou výrobky vždy seřazeny od nejnovějšího k nejstaršímu.

Hledáte malíře ve svém okolí?

V horní liště je sekce Vystavovatelé a v této sekci je u každého malíře uveden okres jeho bydliště.

Chcete si objednat obraz dle vašich konkrétních požadavků?

V sekci Inzerce zadejte svůj požadavek. Malíř, který bude mít o vaši zakázku zájem, se vám jistě brzy ozve.

Chcete si povídat o malířství, na něco se zeptat, nebo sdělit své dojmy a připomínky?

Od toho je tu sekce Fórum. Zde můžete psát do již otevřených témat, nebo založit téma nové. Snažte se prosím vždy vybrat odpovídající téma.

Odkazy

této sekci naleznete odkazy na zajímavé a užitečné stránky.

© 2012 – 2023 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru